Makinacılarda Nöbet Değişimi

Doğaltaş Makina ve Teknolojileri Üreticileri Derneği’nin Şubat ayı sonlarında gerçekleşen seçimli kurulu düğün havasında geçti.

Kurucu Başkan Hilmi Konyalıoğlu başarı ile yönettiği Dernek Yönetim Kurul Başkanlığını aynı yönetim kurulunda görev yapmakta olan TAMSAN Kompresör Sanayi Tic. A.Ş’den S. Zafer Udül’ e teslim etti. Genel kurulda açılış konuşması yapan Kurucu Başkan Hilmi Konyalıoğlu; kuruşundan itibaren destek veren, katkı koyan tüm üyelerine Sektörel Sivil Toplum kuruluşlarına teşekkür etti. Yeni yönetime gelen arkadaşlarına başarı dileklerini sunan Konyalıoğlu; yeni seçilen Yönetim Kurulu’na her türlü desteğe hazır olduğunu söyledi.

Adeta bir bayram havasında gerçekleştirilen genel kurula, Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürü Ahmet Çetinkayış da katılarak, Makina sektörüne destek verdi.

Yeni Başkan S. Zafer Udül eski başkan ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek birlik ve beraberliğin devam edeceğini, bir nöbet değişimi yapıldığını belirtti. Örgütlenmenin önemine dikkat çeken Başkan; Zafer Udül ”Mermer makinacıları olarak ciddi bir yol kat ettik. Çalışmalarımızı sürdürmeye de devam edeceğiz. Yalnızca ülkemiz için üreten kuruluşlar değiliz. Gün geçtikçe güçlenen bir ihracat pazarımız da var. Kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmek zorundayız. Bu arada Marble’ İzmir Fuar hazırlıklarına girişeceğimiz şu günlerde Başkan Hilmi Bey’in başlattığı çalışmaların da takipçisi olacağız. Fuarın gerçekleştirildiği ayın değişken iklim parametreleri nedeniyle, kapalı alanda ürün sergileme taleplerimiz dikkate alındı. Önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalara katkı sağlayacağız” diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Doğaltaş Makina ve Teknolojileri Üreticileri Derneği Yeni Kurulları:

Stone&Life ailesi olarak; Sayın Başkan Zafer Udül’ü ve yeni Yönetim, Denetim Kurulu Üyelerini kutluyor, başarılar diliyoruz.