Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Heyette Maden Sanayii İşverenleri Sendikası Yönetim Kurulu Başkanı ve TİSK Yönetim Kurulu Üyesi Naci İlci’de yer aldı.

TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol Başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Celal Koloğlu, TİSK Yönetim Kurulu Üyesi ve MASİS Başkanı Naci İlci, TİSK Yönetim Kurulu Üyesi İmran Okumuş ve TİSK Genel Sekreteri Akansel Koç’un yer aldığı heyete Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin de eşlik etti.

Maden Sanayii İşverenleri Sendikası Başkanı Naci İlci’nin başta ruhsat güvencesi, yüksek orman izin bedelleri ve devlet hakkı oranları olmak üzere madencilik sektörünün sorunlarına ilişkin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bir sunum gerçekleştirdiği toplantının son derece verimli geçtiği ve Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ın iletilen tüm konularla hassasiyetle ilgilendiği kaydedildi.

MASİS Başkanı Naci İlci görüşme sonrasında yaptığı açıklamada, madencilik sektörünün sorunlarını en üst düzeyde dile getirmekten duyduğu memnuniyeti belirterek nazik kabullerinden dolayı Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ziyaretin gerçekleşmesini sağlayan TİSK Başkanı Sayın Özgür Burak Akkol’a teşekkür etti.